ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Diament Miesięcznika Forbes 2020 Gazele Biznesu Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Program Partnerski – Pozycjonowanie Stron (SEO)

Dlaczego program partnerski / outsourcing w Grupie TENSE?

  • Znajdujemy się w czołówce liderów w pozycjonowaniu stron (SEO) w Polsce.
  • Otrzymaliśmy wyróżnienie Delloite Fast 50 dla najprężniej rozwijającej się i innowacyjnej technologicznie agencji SEO w Europie Środkowej.
  • Posiadamy Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.
  • Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google.
  • Zdobyliśmy wyróżnienie w programie Google Rising Stars dla najbardziej perspektywicznych agencji interaktywnych w Polsce.

Skontaktuj się

Pola oznaczone "*" są obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.

Podstawa Prawna

Ustawa z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2017.1907 ze zm.) oraz art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)

Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 ze zm.) oraz art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)

Prowizja jednorazowa
Chcesz nas sprawdzić? Skorzystaj z jednej z najwyższej w branży prowizji jednorazowej w wysokości 80%!
Comiesięczna prowizja progresywna
Masz wielu klientów? Polecaj nas każdemu z nich! Im więcej poleceń od Ciebie dostaniemy, tym wyższą otrzymasz prowizję!


Pobierz tabelę prowizji
Prowizja za polecenie Partnera
Nie wiesz, kto mógłby być zainteresowany naszymi usługami lub już z kimś współpracujesz? Poleć nam Partnera i zarabiaj 2% na jego prowizji!
Korzyści płynące ze współpracy z agencją SEO w zakresie pozycjonowania stron

Zyski

Jedna z najwyższych prowizji jednorazowych na rynku lub prowizja comiesięczna wypłacana przez cały okres współpracy z Twoim Klientem!

Wygoda i wiarygodność

Elastyczna i niezobowiązująca forma współpracy, uczciwe i przejrzyste zasady, minimum formalności.

Połączone korzyści

Zwiększona wartość umowy Klienta to gwarancja zwiększonej prowizji dla Partnera – zyski rosną w miarę rozwoju współpracy z Klientem!

Bezpieczeństwo

Prowizja wypłacana jest nawet 2 lata po zakończeniu współpracy z Partnerem – Twoje dodatkowe dochody z prowizji nie zostaną nagle przerwane.

Kooperacja

Wsparcie marketingowe dla biznesów naszych Partnerów (m.in. rabaty na usługi Grupy TENSE: pozycjonowanie, tworzenie stron, marketing treści i social media).

Szybki efekt

Po podpisaniu umowy z Klientem możliwa jest wypłata prowizji już od 100 zł! Nie musisz czekać na rezultaty w nieskończoność.

Outsourcing SEO - dodatkowe benefity

Dedykowany Opiekun ds. Programu Partnerskiego

Doświadczony Opiekun odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące współpracy partnerskiej i doradzi w zakresie kolejnych kroków, a także pomoże w obsłudze Panelu Partnera.

Dedykowany Doradca ds. obsługi poleconych Klientów

Każdy polecony przez Ciebie Klient otrzyma indywidualnego Doradcę, który zajmie się kompleksową opieką biznesową i doradztwem w zakresie biznesu Klienta.

Doświadczony Pozycjoner

W sytuacji, w której zdecydujesz się usługę pozycjonowania swojego biznesu, przydzielimy Ci dedykowanego specjalistę SEO.

Dostęp do Panelu Partnera

Dzięki rejestracji do panelu będziesz miał wgląd do wszystkich działań związanych z poleconym Klientem (takich jak etap współpracy z Klientem czy data jej rozpoczęcia) i szybko wypłacisz prowizję.

Wsparcie merytoryczne

Otrzymasz od nas darmowe materiały sprzedażowe i dostęp do webinariów, dzięki którym za darmo poszerzysz swoją wiedzę o praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu w sieci.

Wyróżnienia i certyfikaty Grupy TENSE

Nagroda MADE IN POLAND 2020 - otrzymaliśmy ją w uznaniu za istotny wpływ na rozwój polskiej gospodarki, wysoką jakość usług oraz kreowanie świadomości polskich konsumentów.

Diament Miesięcznika Forbes 2020 - znaleźliśmy się wśród najszybciej rozwijających się polskich firm według miesięcznika Forbes. Nie spoczywamy jednak na laurach. Chcemy osiągać kolejne szczyty!

Gazele Biznesu - w 2019 roku po raz drugi z rzędu znaleźliśmy się w zestawieniu Gazele Biznesu ogłaszanym przez "Puls Biznesu". Tym samym potwierdziliśmy swój dynamiczny rozwój i pewną pozycję wśród najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Gazele Biznesu - W 19. edycji rankingu (2018 rok) Grupa TENSE zajęła 106. miejsce w rankingu ogólnopolskim oraz 19. miejsce w zestawieniu firm z Wielkopolski. Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia - w rankingu zostało uwzględnionych 4499 firm, które spełniły kryteria konkursowe oraz wykazały dynamikę wzrostu przychodu w latach 2015-2017.

Deloitte - w 2018 roku Grupa TENSE trzeci raz z rzędu znalazła się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Tym razem zajęła 37. miejsce. Była jedyną wyróżnioną agencją z Polski, która specjalizuje się w pozycjonowaniu.

Deloitte - w 2017 roku ponownie zostaliśmy wyróżnieni tytułem laureata rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe jako najwyżej sklasyfikowana firma z Wielkopolski. Ranking tworzą najszybciej rozwijające się technologicznie innowacyjne firmy w Europie Środkowej.

Deloitte - w roku 2017 zostaliśmy wyróżnieni tytułem laureata rankingu Deloitte FAST 500 EMEA, jako jedna z 500 firm najszybciej rozwijających się z Europy, Środkowego Wschodu i Afryki.

Deloitte - w październiku 2016 roku znaleźliśmy się w rankingu Deloitte Technology Fast 50, wyróżniającego najszybciej rozwijające się technologicznie innowacyjne firmy w Europie Środkowej, jako najszybciej rozwijająca się polska agencja SEO w Europie Środkowej.

Financial Times - znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Times.

Poznański Lider Przedsiębiorczości - zostaliśmy nagrodzeni tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii Małych Firm. Poprzednie lata przyniosły nam wyróżnienia: w 2015 i 2014 dla Grupy TENSE oraz w 2012 roku dla TENSE.PL

Google Partner Premier - posiadamy status agencji Google Premier, który otrzymują najlepsze agencje współpracujące z Google. Nasi specjaliści posiadają indywidualne certyfikaty Google Ads (dawniej Google AdWords) i Google Analytics, potwierdzające znajomość najnowszych technologii i doświadczenie w zakresie prowadzenie kampanii PPC.

Google Rising Star - należymy do zaszczytnego grona firm, które biorą udział w programie wspierającym rozwój agencji interaktywnych, w ramach którego uczestniczymy w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez Google.

Jak wziąć udział w Programie Partnerskim?

Wybierasz formę współpracy.

Ustalamy potrzeby Twojej firmy i zasady partnerstwa – oferujemy formę jawną, ukrytą (zlecasz nam podwykonawstwo) lub jednorazową.

Podpisujemy umowę.

Rejestrujesz się do Panelu Partnera, w którym będziesz miał dostęp do informacji o działaniach związanych z poleconym przez Ciebie Klientem i wypłacisz prowizję.

Otrzymujesz dostęp do niezbędnych materiałów.

Nasi Doradcy dostarczają Ci merytoryczną wiedzę i materiały dla Twoich Klientów, umożliwiające prezentację naszych usług.

Polecasz nam Klientów.

Kontakt pozostaje po Twojej stronie w przypadku współpracy ukrytej, a przy współpracy jawnej – zajmują się nim nasi Doradcy.

Podpisujemy z nimi umowę.

My realizujemy działania zawarte w umowie, a Klienci otrzymują voucher do wykorzystania w Twojej firmie – Ty świadczysz swoje usługi, a my je opłacamy.

Wypłacasz prowizję.

Jednorazowo? Comiesięcznie? Już od 100 zł? Wszystko zależy od Ciebie! Pamiętaj, że każde nowe polecenie to gwarancja wzrostu prowizji comiesięcznej.

Diana Helwich

Specjalista ds. programu partnerskiego
tel. 534 763 834‬
d.helwich@grupatense.pl

Dołącz do programu partnerskiego

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

Podstawa Prawna

Ustawa z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2017.1907 ze zm.) oraz art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)

Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 ze zm.) oraz art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)

Zapoznałem się z polityką prywatności.